TÜRKİYE WUSHU KUNG FU FEDERASYONU 2022 YILI ONLİNE TELAFİ ANTRENÖR-HAKEM VİZE VE GELİŞİM SEMİNERİ

2022 YILI ONLİNE  TELAFİ ANTRENÖR –HAKEM VİZE GELİŞİM SEMİNERİ
BAŞVURU TARİHLERİ :03 -14 OCAK 2022
ONLİNE SEMİNER TARİHİ: 15-16 OCAK 2022
ANTRENÖR BAŞVURULARI  E DEVLET SİSTEMİ ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR

 

BAŞVURU ŞARTLARI ve UYGULAMALAR

A-1–Federasyonumuz ile İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin 2022 faaliyetlerinde Görev almak isteyen ve  Halk Eğitim Merkezleri ile Kamu Kurum, Kuruluşlarda v.b görev yer alacak Antrenörlerin Online yapılacak gelişim seminerine katılmaları zorunludur.

A-2—Yapılacak seminer 2022 yılı vize uygulaması amacını taşıdığından vize gelişim seminerine katılmayan Antrenör ve Hakemler İllerinde; kulüp. özel spor salonu, dernek v.b yerlerde Kyu ve Duan sınavlarını yapamayacaklardır.

A-3—Hakemlik ve Antrenör görevlerinde aktif olan katılımcılar Vize seminerlerinden tercih ettikleri seminere  katılmaları halinde ,Antrenör ve hakem vizeleri geçerli sayılacaktır.

A-4—2022 yılında yapılacak 2.3.4 ve 5.kademe Antrenör kurslarına katılacak Antrenörlerin 2022 yılı vize ve gelişim seminerlerini yaptırmaları gerekmektedir.

A-5— Vize seminerine katılan Antrenör ve Hakemlerimizin 2022 yılı vizeli katılım belgeleri ücretsiz kendilerine verilecektir.

A-6—Seminere katılan Antrenör ve Hakemlerin isim listeleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerine bildirilecektir.

A-7—Online yapılacak vize seminerine katılımları gerçekleşen Antrenör ve Hakemlerin bilgileri Gençlik ve Spor İl müdürlüklerine bildirilecektir.

A-8– Antrenör Vize ve Gelişim Semineri’ne Wushu Kung fu ,Aikido, Budokaido , Wing Chun  ve Jeet Kune do 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan Antrenörlerimiz katılacaktır.

 

A-9–E Devletten Antrenörler için gelişim semineri başvuru adımları:

 

  • Spor Bilgi Sistemi
  • Spor Elemanı
  • Seminer Başvuru
  • Seminer Tipi

Seminer seçilip devam edilecektir.

 

 

 

 

ANTRENÖR HAKEM VİZE İŞLEMLERİ

B-1—Vize işlemleri nedeniyle Federasyon hesabına yatırılan ücretler iade edilmez.

B-2—2022 yılında Federasyon faaliyetlerinde görev alacak Antrenör ve Hakemlerimiz söz konusu yıl içinde Antrenörlük veya Hakemlik görevlerinde görev alabilirler. İl faaliyetlerinde görev alacak Hakemler Kendi İllerinde il Tertip kurullarınca ihtiyaca binaen görev alabilirler.

B-3—Antrenörler E Devlet üzerinden başvurularını yaptıktan sonra Türkiye Ekonomi Bankasına  (TEB) referans no ile veya TC Kimlik no ile ödemelerini yapılabilirler. Hakemler için Açıklama kısmına Adı Soyadı ve 2022 Yılı Hakem vize ücreti olarak yazılacaktır.

 B-4–Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde çalışan kadrolu Wushu Kung Fu Antrenörlerimiz kuşak sınavlarını yapmak ve Federasyon faaliyetlerinde görev alabilmek için 400 TL akreditasyon ücreti yatıracaklardır. Söz konusu Antrenörlerimiz vize ücreti yatırmayacaklar.

 

2022 YILI ANTRENÖR VE HAKEM VİZE VE GELİŞİM SEMİNERİ ÜCRETLERİ

ONLİNE SEMİNER ADI VE GÖREV ALANI SEMİNER YILI ÜCRETİ
ANTRENÖR VİZE VE GELİŞİM SEMİNERİ ÜCRETİ 2022 700 TL
HAKEM VİZE SEMİNERİ ÜCRETİ 2022 700 TL
ANTENÖR VE HAKEM GELİŞİM VİZE ÜCRETİ 2022 900 TL

 

 

GEREKLİ BELGELER

C-1—Adli sicil kaydı ( E Devlet veya ilgili Kurumlardan alınabilir)

C-2—Sporcu ceza kaydı ( E Devlet sisteminden veya ilgili Kurumlardan alınabilir.)

C-3—Vize gelişim seminer ücreti dekontu

C-4—Mavi şeffaf dosya

C-5—2 Adet fotoğraf

C-6—Kimlik fotokopisi

C-7__Katılım Formu  (Regleman’ın 5.Sayfasında mevcuttur.)

14 Ocak 2022 tarihine kadar tüm evraklar Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu adresine Göndermeleri gerekmektedir. Eksik evrak olması halinde eksiklik tamamlanıncaya kadar vizeler güncellenmeyecektir.

Adres: Nasuh Akar Mah. 1403 sk. No: 10/D 9 BALGAT- ÇANKAYA /ANKARA

 

–––

ÖDEME AÇIKLAMALARI

D-1 — Vize Gelişim seminerine e Devlet üzerinden Başvuran Antrenörlerimiz sistemden verilen Referans numarası/T.C Kimlik numarası ile ödemlerini Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Türkiye Ekonomi Bankası TEB > Kurum işlemlerinden yaptıracaklardır. Referans no ile yatırılan ödemeler sistemden direk onaylandığından doğrudan federasyon hesabına yatırılmayacaktır.

D-2 — Vize Gelişim seminerine Başvuran Hakemlerimiz ödemelerini Federasyon web sayfasında bulunan hesap bilgileri kısmından, Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Türkiye Ekonomi Bankası TEB hesabına banka şubelerinden ve internet bankacılığından EFT ve Havale yolu ödeme yapabilirler. Hem Antrenör Hem Hakem Vizesi yaptıracak olan kişiler ise Hakem Vize Ücretini yatırırken (Antrenör Ücreti ödemeleri sistem üzerinden olduğu için ) Adı Soyadı ve Antrenör + Hakem Vize ücreti açıklamasıyla işlemlerini yapacaklardır.

HESAP BİLGİLERİ

Antrenör ücretini gişeden yapanlar için TEB bankasından fatura ödeme yöntemiyle TC veya referans numarası ibraz edilerek yapılacaktır.

Not: E-devlet üzerinden seminere başvuru yaptıktan sonra T.C. veya mail adresinize gelen referans numarası ile banka görevlisine verildiğinde e-devletten yapılan başvurunun ödemesi otomatik olarak çıkacaktır.)

Hakem Vize Ücretleri Aşağıda bulunan Türkiye Wushu Kung fu Federasyonu Teb Bankası Hesabına Yatırılacaktır.

TÜRKİYE EKONOMİ  (TEB) BANKASI

IBAN: TR390003200000000067372800 TL

 

 

 

 

                   

 

                                 

TÜRKİYE WUSHU KUNG FU FEDERASYONU

2022 YILI ONLİNE ANTRENÖR VE HAKEM

VİZE GELİŞİM SEMİNERİ KATILIM FORMU

KATILIMCI BİLGİLERİ
ADI – SOYADI  
TC KİMLİK NO  
FEDERASYON SİCİL NO  
BÖLGESİ  
BABA ADI  
ANA ADI  
DOĞUM YERİ  
DOĞUM TARİHİ  
BRANŞI  
2022 YILI İÇİN YAPTIRMAK İSTEDİĞİNİZ VİZEYİ/VİZELERİ İŞARETLEYİNİZ ANTRENÖR                         HAKEM 
 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

 

CEP TEL.  
İŞ TEL.  
EV TEL.  
POSTA ADRESİ E-MAİL ADRESİ                      
EV ADRESİ

 

 

 

 

 

İŞ ADRESİ  

 

Online yapılacak olan 2022 yılı Wushu Kung Fu Antrenör-Hakem Vize ve Gelişim Semineri şartlarını kabul ettiğimi beyan eder, gerekli işlemin yapılmasını arz ederim.

 TARİH          : ………………………………..

               AD–SOYAD : …………………………

 İMZA            : …………………………………

 

PDF