(TAOLU) – BARTIN

SIRALAMA SONUÇLARI

TAOLU 1. CİLİK KUPASI (ERKEK- BAYAN) BARTIN ÜNİVERSİTESİ

SANDA 1. CİLİK KUPASI (ERKEK- BAYAN) ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ

TAOLU ERKEKLER

  1. BARTIN ÜNİVERSİTESİ (1. LİK KUPASI)
  2. SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (2. LİK KUPASI)
  3. SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (3. LİK KUPASI)

TAOLU BAYANLAR

  1. BARTIN ÜNİVERSİTESİ (1. LİK KUPASI)
  2. SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (2. LİK KUPASI)
  3. SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (3. LİK KUPASI)

 

SANDA ERKEK

  1. ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ (1. LİK KUPASI)
  2. İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ (2. LİK KUPASI)
  3. KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ (3. LİK KUPASI)

SANDA BAYAN

  1. ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ (1. LİK KUPASI)
  2. AYDIN ÜNİVERSİTESİ (2. LİK KUPASI)
  3. MARMARA ÜNİVERSİTESİ (3. LİK KUPASI)

 

 

Tarih : 19/04/2019

ERKEKLER – MODERN CHANGQUAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1MUHAMMET KAAN DARENDELİSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,4
2KADİR TUNÇBİLEKSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ7,9
3FAZLICAN YURTANKARA – ANKARA GAZ ÜNİVERSİTESİ5,0
3HALİL NARİNANKARA – ANKARA GAZ ÜNİVERSİTESİ5,0
BAYANLAR – MODERN CHANGQUAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ELİF AKYÜZBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,65
2YAREN GÜLERSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,5
3BÜŞRA ERDOĞANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,0
3ZEYNEP SIRTLIİSTANBUL – FATİH SULTAN MEHMET VAKIF
ÜNİVERSİTESİ
7,8
ERKEKLER – MODERN NANQUAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1DURSUN AL ÇAPOĞLUBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,2
2FATİH RESUL ORHANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,65
3SERKAN UZUNSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
7,65
3MUHAMMET YUŞA SUNMAZANKARA – HACI BAYRAM VELİ
ÜNİVERSİTESİ
7,0
BAYANLAR – MODERN NANQUAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1DÜRDANE ALPAYARSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,9
2ÖZNUR ŞEVVAL CİVANİSTANBUL – SEBAHATİN ZAİM
ÜNİVERSİTESİ
8,6
3AHSEN ORHANESKİŞEHİR – ANADOLU ÜNİVERSİTESİ8,5
3ŞEYMA DEMİRCİSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ7,9
ERKEKLER – MODERN TACHQUAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1SALİH URHANSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,25
2MUHAMMED MUAZ KÖSESAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,15
2MUZAFFER TARIK AFACANİSTANBUL- YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ9,15
3ŞÜKRÜ ÖZDEMİRSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ7,9
BAYANLAR – MODERN TACHQUAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ZEHRA YARDIMCIOĞLUSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,0
2BETÜL ENKOLSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ8,8
3BURÇN URHANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,3
3SEMRA YATAKANKARA – ANKARA ÜNİVERSİTESİ8,2
ERKEKLER – MODERN DAOSHU
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1DURSUN ALİ ÇAPOĞLUBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ8,6
2MUHAMMET KAAN DARENDELİSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,0
BAYANLAR – MODERN DAOSHU
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1İLAYDA EMENSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ9,1
2BÜŞRA ERDOĞANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ7,5
BAYANLAR – MODERN JANSHU
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ELİF AKYÜZBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,61
2YAREN GÜLERSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,5
BAYANLAR – MODERN TACHJAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ZEHRA YARDIMCIOLUSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,1
2BURÇİN URHANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,8
2BETÜL ENKOLSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ8,8
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
3SEMRA YATAKANKARA – ANKARA ÜNİVERSİTESİ8,2
3KÜBRA TURANSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ8,2
ERKEKLER – MODERN TAİCHJAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1SALİH URHANSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,15
1MUZAFFER TARIK AFACANİSTANBUL – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ9,15
ERKEKLER – MODERN NANDAO
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1MUHAMMET YUŞA SUNMAZANKARA – HACIBAYRAM VELİ
ÜNİVERSİTESİ
7,1
BAYANLAR – MODERN NANDAO
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1DÜRDANE ALPAYARSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ9,0
2AHSEN ORHANESKİŞEHİR – ANADOLU ÜNİVERSİTESİ7,8
ERKEKLER – MODERN GUNSHU
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1DURSUN ALİ ÇAPOĞLUBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ8,7
2MUHAMMET KAAN DARENDELİSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,4
BAYANLAR – MODERN GUNSHU
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1İLAYDA EMENSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,95
2BÜŞRA ERDOĞANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ7,8
3AYŞENUR DEMİRDELENANKARA – ANKARA GAZ ÜNİVERSİTESİ7,4
ERKEKLER – MODERN QİANGSHU
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1HAMZA SELİM KANZONGULDAK – BÜLENT ECEVİT
ÜNİVERSİTESİ
7,0
BAYANLAR – MODERN QİANGSHU
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ELİF AKYÜZBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,63
2YAREN GÜLERSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,2
ERKEKLER – MODERN NANGUN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1FATİH RESUL ORHANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,9
2FAWZY ABDURRAHMENSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ7,9
BAYANLAR – MODERN NANGUN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1DÜRDANE ALPAYARSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,8
2AHSEN ORHANESKİŞEHİR- ANADOLU ÜNİVERSİTESİ8,3
3ŞEYMA DEMİRCİSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ8,1
ERKEKLER – GELENEKSEL BOŞ EL
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1DURSUN AL ÇAPOĞLUBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,15
2MUZAFFER TARIK AFACANİSTANBUL – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ9,1
3MUHAMMET KAAN DARENDELİSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ9,0
3MUHAMMED MUAZ KÖSESAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,0
BAYANLAR – GELENEKSEL BOŞ EL
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ELİF AKYÜZBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,5
2ZEHRA YARDIMCIOĞLUSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,1
3ELİF NUR TATİSTANBUL – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
CERRAHPAŞA
8,8
3İLAYDA EMENSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,8
ERKEKLER – GELENEKSEL KISA SİLAH
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1MUZAFFER TARIK AFACANİSTANBUL – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ9,1
2YUNUS YILMAZSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
8,95
2DURSUN ALİ ÇAPOĞLUBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ8,95
3MUHAMMED MUAZ KÖSESAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
8,9
3CENGİZHAN KAYNAKANKARA – ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ8,9
BAYANLAR – GELENEKSEL KISA SİLAH
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ELİF AKYÜZBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,65
2ZEHRA YARDIMCIOĞLUSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
9,05
3ELİF NUR TATİSTANBUL – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
CERRAHPAŞA
8,7
3BETÜL ŞENKOLSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ8,5
ERKEKLER – GELENEKSEL UZUN SİLAH
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1CENGİZHAN KAYNAKANKARA – ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ8,7
1FATİH RESUL ORHANSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,7
2MEHMET KÜLCÜSAKARYA – SAKARYA UYGULAMALI
BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
8,25
3MUHAMMET KAAN DARENDELİSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,2
BAYANLAR – GELENEKSEL UZUN SİLAH
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ELİF AKYÜZBARTIN – BARTIN ÜNİVERSİTESİ9,5
2DÜRDANE ALPAYARSİVAS – CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ8,8
3AHSEN ORHANESKİŞEHİR – ANADOLU ÜNİVERSİTESİ8,45
3İLKİN KURTULMUŞSAKARYA – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ7,8
DUİLAN ERKEK
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1SALİH URHAN – SERKAN UZUN8,6
2ŞÜKRÜ ÖZDEMİR – KADİR TUNÇBİLEK –
FAWZY ABDURRAHMEN
8,5
DUİLAN BAYAN
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGEPUAN
1ŞEYMA DEMİRCİ – DUYGU ADIGÜZEL8,0
2İLKİN KURTULMUŞ – MELİKE ÖZLEN7,7
3BETÜL ATAY – KÜBRA TURAN7,5

(SANDA) – BARTIN

SIRALAMA SONUÇLARI

BAYANLAR  18 – 28 YA 48 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1ŞERİFENUR GÜNKAİSTANBUL
2KÜBRA KAHYAKAHRAMANMARAŞ
3+ELİF ŞENTÜRKÇANAKKALE
ERKEKLER  18 – 28 YA 70 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1KENAN GÜZELİSTANBUL
2KEREM USLUERİSTANBUL
3MUHAMMET SEFA ÖZKANKAHRAMANMARAŞ
3+FEVZİ KUTAY TEKİNANKARA
ERKEKLER  18 – 28 YA 60 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1KADiR AĞAKİŞİÇANAKKALE
2MUHAMMET KARTALİSTANBUL
ERKEKLER  18 – 28 YA 56 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1AHMET BARIİSTANBUL
2MESUT OKAN EKANKARA
3ERSİN DORUKBARTIN
3+NURULLAH AKSOYSAKARYA
ERKEKLER  18 – 28 YA 65 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1UMUT ATALAYİSTANBUL
2VEYSEL EKİZÇANAKKALE
3GÖKHAN TÜRKERANKARA
3+İRFAN ORALİSTANBUL

 

BAYANLAR  18 – 28 YA 75 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1DİLAN ÇETİNANKARA
2FEYZA REYHAN ŞENAYSAKARYA
ERKEKLER  18 – 28 YA 80 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1ERKAN ÖZBEYÇANAKKALE
2HASAN ENGİNBARTIN
3İBRAHİM ÜLKERİSTANBUL
3+MAHMUT TARIK KESKİNİSTANBUL
BAYANLAR  18 – 28 YA 65 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1ÖZLEM BALBARTIN
2EDA ÖZİLÇANAKKALE
3+TUĞÇE BÜŞRA ÖZDEMİRİSTANBUL
BAYANLAR  18 – 28 YA 56 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1YAĞMUR AYÇANAKKALE
2HİLAL İSLAMANKARA
3ALEYNA BUSE KANBİRİSTANBUL
ERKEKLER  18 – 28 YA 90+ KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1KUBİLAY MÜSLÜM KAYAÇANAKKALE
2ENES AHMETHAN KOÇİSTANBUL
BAYANLAR  18 – 28 YA 60 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1KÜBRA TÜRERİSTANBUL
2MERAL KAMACIÇANAKKALE
3EMİNE YALÇINKAYAGÜMÜŞHANE
3+RÜMEYSA YILANKAHRAMANMARAŞ

 

ERKEKLER  18 – 28 YA 75 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1TANER GÜNEYİSTANBUL
2CEBRAİ6L FURKAN TUNCERBARTIN
3UĞUR CAN DEMREZANKARA
3+MEHMET İHSAN DERMEÇANAKKALE
BAYANLAR  18 – 28 YA 52 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1SUNA DEMİRİSTANBUL
2İREM GÜLSÜM SAYINİSTANBUL
3KADER GÜLÇANAKKALE
3+HİLAL NUR GÜLİSTANBUL
ERKEKLER  18 – 28 YA 85 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1RAMAZAN BAYRAMSAKARYA
2MUHAMMED RAŞİD CEYLANANKARA
3BURAK ÜNALBARTIN
3+CELAL YILDIRIMÇANAKKALE
ERKEKLER  18 – 28 YA 90 KG
DERECESİİSİM SOYİSİMBÖLGE
1ARİF BOZKURTKAHRAMANMARAŞ
2MUHAMMET FATİH KABULÇANAKKALE