WUSHU KURULLARI

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonumuz Yönetim Kurulu Nezaretinde Yapılan İstişari Çalışma İle Federasyonumuz Alt Kurullar Yeniden Belirlenmiş Olup, Belirlenen Arkadaşlarımız İlgili Kurullarda Görevlendirilmişlerdir. Kurullarımızda Görev Alan Arkadaşlarımıza Yeni Görevlerinde Başarılar Dileriz.

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Yönetim Kurulu Adına Başkan Mehmet Zeki Akıncı

ÜST İSTİŞARE KURULUSorumlu Olduğu Kurul
Lütfullah AKDENİZSanda Büyükler
Hüseyin DÜNDARSanda Gençler
Nebi İHTİYARSanda Yıldızlar
Ali KANBEROĞLUQinda Büyükler
Ahmet KURTQinda Gençler
Salih ORHANTaolu
Ali TOPTaolu
Abdülaziz VELİOĞLUQinda Yıldızlar
ÜST İSTİŞARE KURULUSorumlu Olduğu Kurul
Abdülaziz VELİOĞLUEğitim / Dan / Antrenör
Ahmet KURTQinda Gençler
Ali KANBEROĞLUQinda Büyükler
Ali TOPTaolu
Hüseyin DÜNDARSanda Gençler
Lütfullah AKDENİZSanda Büyükler
Nebi İHTİYARSanda Yıldızlar
Salih ORHANTaolu

MHK SANDA

İsam AKGÜL (İzmir) MHK Sanda

Ahmet ERBAY (Diyarbakır) MHK Sanda

Ahmet YILMAZ (Konya) MHK Sanda

Ayhan ÇİNKILIÇ (Adana) MHK Sanda

Mecit KOÇ (İstanbul) MHK Sanda

Metin KURNAZ (İstanbul) MHK Sanda

Mustafa MERAL (Trabzon)MHK Sanda

Şeref OLGAY (Samsun) MHK Sanda

 

 

MHK TAOLU

İlhan KOÇ (Kocaeli) MHK TAOLU

Aydıner KARABULUT (Ankara) MHK TAOLU

Betül ŞENKOL (Sakarya) MHK TAOLU

Emel ÇOKHAMUR (Sakarya) MHK TAOLU

Songül ÇOŞKUN ( Sakarya) MHK TAOLU

Şeyma URHAN (Sivas) MHK TAOLU

 

TAO TEKNİK KURULU

Elnur BEDİR(Bursa) Tao Teknik Kurulu

Emine ÇELİK (Sakarya) Tao Teknik Kurulu

Fatma AKYÜZ (Sakarya) Tao Teknik Kurulu

Mehmet EMEKLİ (Konya) Tao Teknik Kurulu

Mihriban YÜCE (İstanbul) Tao Teknik Kurulu

Muazzez SEKİN (İstanbul) Tao Teknik Kurulu

Murat URHAN (Sivas) Tao Teknik Kurulu

Salih DİZDEMİR (Bursa) Tao Teknik Kurulu

Soner YILMAZ (Aksaray) Tao Teknik Kurulu

Vehbi MİNTAŞ(İzmir) Tao Teknik Kurulu

Yılmaz MURAT (Konya) Tao Teknik Kurulu

Yılmaz ŞAHİN (Bursa) Tao Teknik Kurulu

 

BÜYÜKLER SANDA TEKNİK KURUL

Eren KOÇ (Kocaeli) B. Sanda Teknik Kurul

Fatih ÇAPOĞLU (Sakarya) B. Sanda Teknik Kurul

Murat ER (İstanbul) B. Sanda Teknik Kurul

Mustan ÖZKARAN (İstanbul ) B. Sanda Teknik Kurul

Naci İHTİYAR (Sakarya) B. Sanda Teknik Kurul

Özgür AKDAĞ (Antalya) B. Sanda Teknik Kurul

Savaş ÇAKMAK (Ordu) B. Sanda Teknik kurul

 

GENÇLER SANDA TEKNİK KURUL

Ahmet GÖZÜKARA (K.MARAŞ)  Gençler Sanda Teknik kurul

Davut GENÇTÜRK (İzmir) Gençler Sanda Teknik kurul

Elber BARLAK (Sivas) Gençler Sanda Teknik kurul

Esat KAYA (Kayseri) Gençler Sanda Teknik kurul

Eşref MARAŞLI (İstanbul) Gençler Sanda Teknik kurul

Hakan Tuncel (Ankara) Gençler Sanda Teknik kurul

İlhan Aras (istanbul) Gençler Sanda Teknik kurul

Medeni ÇELİK  (Sırnak) Gençler Sanda Teknik kurul

Mehmet Öz (Ankara) Gençler Sanda Teknik kurul

Mehmet YÜKSEKYAYLA(Adana) Gençler Sanda Teknik kurul

Murat SAĞIR (Trabzon) Gençler Sanda Teknik kurul

Nimet KALKAN (Diyarbakır) Gençler Sanda Teknik kurul

Niyazi AKÇA (İstanbul) Gençler Sanda Teknik kurul

Orhan ÇAĞLAR (Ankara) Gençler Sanda Teknik kurul

Savaş BEKAR (Trabzon) Gençler Sanda Teknik kurul

Serkan BAKIR ( Ankara) Gençler Sanda Teknik kurul

 

YILDIZ GENÇLER SANDA TEKNİK KURUL

Bekir BOLAT (Çorum) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Bülent SAMAT(Ankara) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Cudi ÇELİK (Şırnak) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Dilek UÇAR (Mersin) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Ekrem SAK  (Ankara) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Hasan AKYÜZ (Samsun) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

M.Ali GÜMÜŞTEKİN (Konya) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Mehmet ALTINSARI (Konya) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Mikail Bülbül (Ankara) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Üzeyir KODAN (Samsun) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Veda TUT (Ordu) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

Zahit SEVİNDİK (Şırnak) Yıldız Gençler Sanda Teknik kurul

 

QİNDA BÜYÜKLER TEKNİK KURUL

Emrah ŞAHANOĞLU (Kastamonu) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Erol GENÇ (Aydın) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Fatma BAKIR (Ankara) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Halide AY (K.Maraş) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Halit DEMİR (Mardin) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Mehmet ERDEM (İstanbul) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Serdar AKSU (İstanbul) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Serdar ÇAKIROĞLU(Bursa) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Şerafettin ANT (İzmir) Qinda Büyükler Teknik Kurul

Yılmaz DÖNMEZ(Mersin) Qinda Büyükler Teknik Kurul

 

QİNDA GENÇLER TEKNİK KURUL

Dinçer DEĞİRMENCİ (Bursa)Qinda Gençler Teknik kurul

Hasan Basri KARAKUŞ (Malatya)Qinda Gençler Teknik kurul

Hasan TOPAL(Osmaniye) Qinda Gençler Teknik kurul

İzzet TAŞER (Polatlı) Qinda Gençler Teknik kurul

Köksal ARIKAN (Niğde) Qinda Gençler Teknik kurul

M.Uğur ŞENYİĞİT (izmir) Qinda Gençler Teknik kurul

Murat AYDEMİR (Yalova)Qinda Gençler Teknik kurul

Ramazan BAYRAM (Sakarya) Qinda Gençler Teknik kurul

Savcı GÖKTAŞ(Uşak) Qinda Gençler Teknik kurul

Şakir GÖK(Mardin) Qinda Gençler Teknik kurul

Şükrü Yıkar (Ankara) Qinda Gençler Teknik kurul

Tahsin PAÇA (Bolu)Qinda Gençler Teknik kurul

 

ANTRENÖLER KURULU

Alaattin YILMAZ (Samsun) Antrenörler Kurulu

Beyza KAYADİBİ(Antalya) Antrenörler Kurulu

Cenkan TOP(Muğla) Antrenörler Kurulu

Filiz DAĞAŞAN BAYRAM (Sakarya) Antrenörler Kurulu

H.Hüseyin YILMAZ (Sivas) Antrenörler Kurulu

Hakan KAMBEROĞLU (Yalova) Antrenörler Kurulu

Halil KOÇAK(Tokat) Antrenörler Kurulu

İsa AKSU (Tokat) Antrenörler Kurulu

Mehmet Zahit KANSIZOĞLU(izmir) Antrenör Kurulu

Meryem AKGÜL (İzmir) Antrenörler Kurulu

Musa YAPAL (Amasya) Antrenörler Kurulu

Orhan AK(Samsun) Antrenörler Kurulu

Samet ŞAHİN (Sivas) Antrenörler Kurulu

Sinan AKBURAK (Sakarya) Antrenörler Kurulu

Sinan ÖZDAL( Antalya) Antrenörler Kurulu

Şükrü Keren(Samsun) Antrenörler Kurulu

Yasin SARI (Sivas) Antrenörler Kurulu

Yusuf TUNÇ (Yalova) Antrenörler Kurulu

 

DAN KURULU

Büşra KANSIZOĞLU (İzmir) Dan kurulu

Erol AYAKTA(Samsun) Dan kurulu

Faruk GEZ(Sivas) Dan Kurulu

Fehmi BİLEN (Uşak) Dan kurulu

Günay YAVUZ (Ankara) Dan Kurulu

Gürkan KAVAK(Sakarya) Dan Kurulu

Kadir AKGÜN (Manisa) Dan Kurulu

Metin BEDİR(Samsun) Dan kurulu

Musa YAPAL (Amasya) Dan Kurulu

Ramazan Emre UĞURLU (Sakarya) Dan Kurulu

Reşit KAYA (Kayseri) Dan Kurulu

Sehmuz ÇAKMAK (G.Antep) Dan kurulu

Şerif KÖKSAL (Antalya) Dan Kurulu

Tuncay AKBABA(İstanbul) Dan Kurulu

Zübeyde BEDİR (Samsun) Dan Kurulu

 

EĞİTİM KURULU

Sıtkı ASLANHAN (İstanbul)  Eğitim kurulu

Abdülkadir TEKİN (Sivas) Eğitim kurulu

Abdülkerim DARENDELİ  (Sivas) Eğitim kurulu

Adem DEMİR (Ankara) Gençler Teknik kurul

Ali AKDOĞAN (Ankara) Eğitim kurulu

Ayşegül ÖDEMİŞ (Düzce) Eğitim kurulu

Fevzi ARSLAN (Mersin) Eğitim kurulu

Halit ERDEMİR (Çubuk) Eğitim kurulu

Himmet KARABAŞ(Pursaklar) Eğitim kurulu

İbrahim Akdoğan (Ankara) Eğitim kurulu

İlhami BEKER (İstanbul) Eğitim kurulu

İsa ASLAN (Bursa) Eğitim kurulu

Mehmet ATMACA (Sakarya) Eğitim kurulu

Mehmet BAYRAKTAR (Konya) Eğitim kurulu

Ramazan ÜÇTAŞ (İstanbul) Eğitim kurulu

Süleyman AY (İstanbul) Eğitim kurulu

Şahin SEKİN (İstanbul) Eğitim kurulu

Uğur KAYA (İzmir ) Eğitim kurulu

Ümit Gayret (Ankara) Eğitim Kurulu

Yılmaz POLAT (Ankara) Eğitim kurulu

 

ORGANİZASYON KURULU

Ahmet GÖKDOĞAN (İzmir) ORG Kurulu

Ali ALIŞKAN (Balıkesir) ORG Kurulu

Can Tayyar SİVASLI (Samsun) ORG Kurulu

Cem ÜNAL (Sakarya) ORG Kurulu

Efe DURMUŞ (Urfa) ORG Kurulu

Enes KULOĞLU (Sakarya) ORG Kurulu

Ersan ÇELİK (Sakarya) ORG Kurulu

Ethem ALPTEKİN (Sakarya) ORG Kurulu

Fazlı ÖZTÜRK (İstanbul) ORG Kurulu

Fırat KARAGÖZ (Sakarya) ORG Kurulu

Kaan TOZDUMAN (İzmir) ORG Kurulu

Kadir ÖZÜPEK (Sakarya) ORG Kurulu

Kenan BIYIK (Samsun) ORG Kurulu

Levent DEREBEYLİ (İzmir) ORG Kurulu

Mecnun Coşkun (Sakarya) ORG Kurulu

Murat Şisman (Sakarya) ORG Kurulu

Mustafa SIĞIN (İzmir) ORG Kurulu

Nurullah KUŞCU (İzmir) ORG Kurulu

Onur BİNDAK (Ankara) ORG Kurulu

Ömür TEKİN (İzmir) ORG Kurulu

Raziye AKGÜL (Ankara Çubuk) ORG Kurulu

Sait ÇOKHAMUR (Sakarya) ORG Kurulu

Selim KIPKIRMIZIÖREN (İzmir) ORG Kurulu

Süleyman ALBAYRAK (İstanbul) ORG Kurulu

Şakir GÖK (Mardin) ORG Kurulu

Tekin GÖK (Sakarya) ORG Kurulu

Ziya YURT (Samsun) ORG Kurulu

 

GÖZLEMCİ KURULU

Ceylan KILIÇ (Konya) Gözlemci Kurulu

Kenan BIYIK (Samsun) Gözlemci Kurulu

Malik DİNÇ (Malatya)

AİKİDO KURULLARI

AS BAŞKAN – TANSER KILIÇ

AİKİDO İCRA KULURU

SÜLEYMAN SARAL – İSTANBUL – BAŞKAN
NUH DOĞUTEPE – ANKARA – BAŞKAN YRD.

AİKİDO TEKNİK KURULU

BARIŞ KILIÇHAN – ANKARA – BAŞKAN
ENGİN ERGİN – İZMİR
ERSİN ÖZTÜRK – ANKARA
HALİL GÜNGÖR DOKUZLAR – KOCAELİ
SEDAT ILGAR – İSTANBUL
SEZER ERGÜN – İSTANBUL
SİNAN AKDERE – ANKARA
SÜLEYMAN YILMAZ – İSTANBUL
SERDAR ŞİMŞEK – ANKARA
UMUT KAYA – RİZE

AİKİDO EĞİTİM VE GÖSTERİ KURULU

HALİS DURAN – İSTANBUL – BAŞKAN
BURHAN MOCU – BURSA – BAŞKAN V.  – İL KOORDİNATÖRÜ

CEMAL TOPSAKAL – ESKİŞEHİR – İL KOORDİNATÖRÜ
BORA AÇIKALIN – ANKARA – İL KOORDİNATÖRÜ
MURAT TOLGA ERTÜRK – ANKARA
AYŞE ULUDAĞ – İSTANBUL
ERKAN ATAMAN – İSTANBUL
AYHAN KAYA – İSTANBUL
SEVER CENGİZ – İSTANBUL
CEVDET H. ÇİNER – İSTANBUL
SELAHATTİN DORUKOĞLU – ANKARA
CİHAN BAĞCI – İSTANBUL – İL KOORDİNATÖRÜ
OĞUZ ÖCAL – BURSA
SEFER KOÇAK – ANTALYA – İL KOORDİNATÖRÜ
EMİN AYDIN – ANTALYA
ŞEREF ADALIOĞLU – MUĞLA
ETEŞ ENGİN CEVHERHAN – ANTALYA
AYHAN KAYA(TERAKKİ) – İSTANBUL
ŞEFİK ASLAN – İSTANBUL
CUMHUR SOLAK – İSTANBUL
ERGİM TANYELİ – İSTANBUL
MEHMET CENGİZHAN GÜRBÜZ – GÜMÜŞHANE
RIDVAN DOĞAN – MERSİN – İL KOORDİNATÖRÜ
İLKER BAKIŞKAN – İSTANBUL
MUHAMMED CİHAT ÇELİK – MERSİN
ÖZGÜR GÖKDUMAN – İSTANBUL
ALPER DEMİRUTKU – İSTANBUL
SAİM ÜNALAN – İSTANBUL
CEVDET YILDIZ – İSTANBUL
PINAR KILIÇLI – ANKARA

 

AİKİDO ORGANİZASYON KURULU


AYŞE SEVGİ AKSOY – İSTANBUL – BAŞKAN

TUNA GÖZEL – ANKARA – BAŞKAN V.
NUSRET SALDIRAN – MUĞLA – İL KOORDİNATÖRÜ
MUSTAFA KOZ – ANTALYA
ŞENAY GÖK ATAMAN – İSTANBUL
GÜRHAN GÜLMAYA – İZMİR
ERTAN ÖZTÜRK – ANKARA
BİLGEHAN ULUKÖY – DENİZLİ – İL KOORDİNATÖRÜ
TANER DİNÇER – ADANA – İL KOORDİNATÖRÜ
ENİS YOLCUER – ANTALYA – IAF – AİKİKAİ KOORDİNATÖRÜ
ALİ AKDOĞAN – MUĞLA
KÜRŞAT ÖKKEŞ DEMİR – ANTALYA
UFUK AKALIN – ANKARA
EMRAH ERGÜL – İSTANBUL
AHMET ÖRMECİ – ISPARTA – İL KOORDİNATÖRÜ
ŞERAFETTİN UMUT – KOCAELİ – İL KOORDİNATÖRÜ
OKAN TELLİ – AKSARAY – İL KOORDİNATÖRÜ
HARUN YILDIRIM – ERZİNCAN – İL KOORDİNATÖRÜ
EROL ERTAŞ – MALATYA – İL KOORDİNATÖRÜ
MUAMMER ÖZKAN – ISPARTA
KÜRŞAT  BOZLAK – KONYA – İL KOORDİNATÖRÜ
İLHAN YALIN – İSTANBUL
ADİL GÜLEN – İZMİR – İL KOORDİNATÖRÜ
TÜRKAN TÜRKMEN – MUĞLA
ALİ AKKUŞ – SİVAS – İL KOORDİNATÖRÜ
SELÇUK KAPLANER – İSTANBUL
TALİP SÜRGİT – HATAY – İL KOORDİNATÖRÜ

AİKİDO SAĞLIK KURULU

DR.LEVENT YAPICI – BURSA – BAŞKAN
DR. MURAT ÖZKARA – ANKARA
DR.ÖMER MUHARREM YAĞCIOĞLU – İSTANBUL
DR.HASAN BASRİ KILIÇ – ANKARA
DR.SERDAR YOLDAŞ – İSTANBUL

YÜKSEK DANIŞMA KURULU

LEMİ BAĞDATLILAR – İSTANBUL
İHSAN  ÖZGÜN – İSTANBUL
ALİ ULUDAĞ – İSTANBUL
MUSTAFA AYGÜN – İSTANBUL
YALÇIN YENİCE – İSTANBUL
YUSUF AKYURT – İSTANBUL
MEHMET SITKI DOĞU – İSTANBUL
AYTEKİN KARACA – İSTANBUL
SEZGİN BURAK AZAK – İSTANBUL

 

HİROTAKA TAKABAYASHİ ( AİKİKAİ DANIŞMANI)            JAPONYA-TÜRKİYE(TRABZON)

 

BUDOKAIDO KYOKUSHIN ASHIHARA KURULLARI

KYOKUSHIN ASHIHARA KURULLARI

DANIŞMA VE İCRA KURULU

  1. MUHAMMET EMİN YEMENOĞLU(BAŞKAN) (ANKARA)
  2. FEYYAZ KAYACI (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANKARA)
  3. AYDINER KARABULUT (ÜYE) (ANKARA)

 

TEKNİK KURUL

  1. MAHMUT MARTİN (BAŞKAN) (ANKARA)
  2. ŞEVKİ ERDOĞAN (KYOKUSHIN BAŞKAN YARDIMCISI) (ANKARA)
  3. BÜLENT YAĞCI (ASHIHARA BAŞKAN YARDIMCISI) (ANKARA)
  4. İLHAMİ KONUKÇU (SEKRETER) (İSTANBUL)
  5. ALİ ATALAN (ÜYE) (İSTANBUL)
  6. ERKAN APAYDIN (ÜYE) (İSTANBUL)
  7. GÖKHAN BAHADIR ÖDEMİŞ (ÜYE) (DÜZCE)
  8. İBRAHİM SAYGILI (ÜYE) (ANKARA)
  9. MESUT RAHMAN SÖZER (ÜYE) (ANKARA)
  10. MUHAMMED FURKAN KARAKAYA (ÜYE) (HATAY)
  11. MURAT BOLDAZ (ÜYE) (ADANA)
  12. MUSA YURDAKUL (ÜYE) (İSTANBUL)
  13. TEKİN TÜTÜNCÜ (ÜYE) (İSTANBUL)

(ÜYELER ALFABETİK SIRALANMIŞTIR)

MERKEZ HAKEM KURULU

  1. FEYYAZ KAYACI (BAŞKAN) (ANKARA)
  2. FURKAN ÖZBAY (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANKARA)
  3. HASAN ASLAN (SEKRETER) (DİYARBAKIR)
  4. AYHAN ÇİNKILIÇ (ÜYE) (ADANA)
  5. HÜSEYİN HANÇER (ÜYE) (BALIKESİR)
  6. İ. TARIK TARHAN (ÜYE) (ANKARA)
  7. İZZET KILIÇ (ÜYE) (ANKARA)
  8. FATİH KANDEMİR (ÜYE) (HAKKÂRİ)
  9. MEHMET SEPETÇİOĞLU (ÜYE) (ANKARA)

 (ÜYELER ALFABETİK SIRALANMIŞTIR)

 

EĞİTİM KURULU

  1. ALİ ÇETİN (ÜYE) (İSTANBUL)
  2. AYDIN ÇAKIR (ÜYE) (BURSA)
  3. MEVLÜT ÖNDER (ÜYE) (BURSA)
  4. MURAT TEKİR (ÜYE) (İSTANBUL)
  5. RAZİYE AKGÜL (ÜYE) (ANKARA)
  6. SABIR CAN (ÜYE) (İSTANBUL)
  7. SERHAT KAHRAMAN (ÜYE) (İSTANBUL)
  8. SERKAN ÇALIŞIR (ÜYE) (ANKARA)
  9. SERMET ULUFER (ÜYE) (BALIKESİR)
  10. VEDAT AYDOĞDU (ÜYE) (İSTANBUL)
  11. YUSUF TEKİN (ÜYE)  (İSTANBUL)

(ÜYELER ALFABETİK SIRALANMIŞTIR)

ORGANİZASYON KURULU

  1. ADİL DANIŞMAN (ÜYE)  (TEKİRDAĞ)
  2. ALİ ÇELTİK (ÜYE)  (HATAY)
  3. ARZU KABAL (ÜYE) (ESKİŞEHİR)
  4. BERGUTAY SAVAŞ (ÜYE) (BALIKESİR)
  5. BÜLENT ÇİÇEK (ÜYE) (ZONGULDAK)
  6. FEYZULLAH KOCAMAZ (ÜYE) (ÇORUM)
  7. HAKAN TUNÇEL (ÜYE) (ANKARA)
  8. HALİT ERDEMİR (ÜYE) (ANKARA)
  9. HASAN TOPAL (ÜYE) (OSMANİYE)
  10. HASAN ZIMBA (ÜYE) (SAKARYA)
  11. HAYDAR BABACAN (ÜYE) (ANKARA)
  12. İBRAHİM DAMAR(ÜYE) (BOLU)
  13. KEMAL KIRIŞ (ÜYE) (İSTANBUL)
  14. KEMAL SEVMEZ (ÜYE) (BURSA)
  15. LEVENT DEREBOYLU (ÜYE) (İZMİR)
  16. RAMAZAN KARAKAYA (ÜYE) (HATAY)
  17. MALİK DİNÇ (ÜYE) (MALATYA)
  18. MEHMET ERSİN (ÜYE) (BALIKESİR)
  19. METİN GÜL (ÜYE) (KARABÜK)
  20. MURAT TAN (ÜYE) (MALATYA)
  21. NAİLCAN KOCA (ÜYE) (DÜZCE)
  22. NECATİ ATEŞ (ÜYE) (ÇANAKKALE)
  23. ÜMİT GAYRET (ÜYE) (KIRIKKALE)
  24. YILDIRIM SÖYLER (ÜYE) (DENİZLİ)
  25. ZEKERİYA MERT (ÜYE) (IĞDIR)

(ÜYELER ALFABETİK SIRALANMIŞTIR)

 

 

 

 

WİNG CHUN KURULLARI

İCRA VE DANIŞMA KURULU

1.HASAN MEHMET KUYUMCU – BAŞKAN
2.EMİN BOZTEPE – ÜYE
3.SALİH AVCI – ÜYE
4.TURAN ATASEVEN – ÜYE

TEKNİK KURUL

1.HASAN MEHMET KUYUMCU – BAŞKAN
2.ALİ TOP – ÜYE
3.DİNÇER OZAN – ÜYE
4.ERDAL KARAAL – ÜYE
5.MİRAÇ  SEYHANLI – ÜYE
6. ÖMER LÜTFÜ MEMİK – ÜYE
7. SALİH URHAN – ÜYE
8.SALMAN ATAŞ – ÜYE
9.TUNCAY EŞİYOK – ÜYE

EĞİTİM KURULU

1)MURAT KAPLAN – BAŞKAN
2)AŞKIN ALTAN – ÜYE
3)CİHAN ALÇIN – ÜYE
4)EMRE KOSİF – ÜYE
5)ERAY AKINCI – ÜYE
6)NEHAR EREN – ÜYE
7)YEŞİM ŞAŞMAZ – ÜYE
8)YUNUS EĞDEMİR – ÜYE

SAĞLIK KURULU

1)AHMET AYHAN – ÜYE
2)ALPEREN KAPLAN – ÜYE
3)ALTAN BİLGİNER – ÜYE
4)HAKAN ÖZDAYI – ÜYE
5)MUTLU AVCI – ÜYE
6)NAMIK ÖZTANIR – ÜYE

 

ORGANİZASYON KURULU

1)CEM ÇINAR – ÜYE
2)FİKRET YİĞİT – ÜYE
3)GÖKHAN TEMEL – ÜYE
4)KAMİL TAK – ÜYE
5)MANAS KARAŞAHİN – ÜYE
6)METİN GÖKÇE – ÜYE
7)MUSTAFA COŞKUN – ÜYE
8)SEDAT YETİM – ÜYE
9)SELAHATTİN DÖNMEZ – ÜYE
10)VOLKAN KARABARK – ÜYE

 

 

JEET KUNE DO KULELKAVİDO

JKD KULELKAVİDO KURULLARI

İCRA VE DANIŞMA KURULU

  1. YÜKSEL YILMAZ (BAŞKAN) (SİJO) (KOCAELİ)
  2. GÖKSEL CİVELEK (BAŞKAN YARDIMCISI) (HAKEM) (KOCAELİ)
  3. MUAMMER TOPÇU (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  4. MAHMUT KILDİZE (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  5. BÜLENT GÜNEŞ (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  6. MUSTAFA HEKİMOĞLU (ÜYE) (KOCAELİ)

TEKNİK KURUL

  1. EDİZ BARIŞ (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (MANİSA)
  2. İBRAHİM YILMAZ (BAŞKAN YARDIMCISI) (SİFU) (KOCAELİ)
  3. ÖZCAN YILMAZ (ÜYE) (SİFU) (KOCAELİ)
  4. YUSUF BURGUL (ÜYE) (SİFU) (KOCAELİ)
  5. SAVAŞ ÇAKMAK (ÜYE) (ANTRENÖR) (ORDU)
  6. ALPARSLAN ARSLAN (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

MERKEZ HAKEM KURULU

  1. ABDULVAHİT ALAGÖZ (BAŞKAN) (ULUSLARARASI HAKEM) (MANİSA)
  2. İLHAN KOÇ (BAŞKAN YARDIMCISI) (ULUSLARARASI HAKEM) (KOCAELİ)
  3. İSMAİL HAKKI DURMUŞ (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  4. ZEKERİYYA ALMAZ (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  5. ERTAN TURAN (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  6. MEHMET ALTUN (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  7. MUSTAFA MERAL (ÜYE) (HAKEM) (TRABZON)
  8. METİN SIRMA (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)

EĞİTİM KURULU

  1. SONER GÜNDAY (BAŞKAN) (SİFU) (AVUSTRALYA)
  2. SALİM ULUSOY (ÜYE) (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)
  3. İSLAM KARAASLAN (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)
  4. METİN KOVAN (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)
  5. ENGİN ALEMDAR (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)
  6. GÖKHAN KARAGÖZ (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)
  7. MUSTAFA TOPUZ (ÜYE) (ANTRENÖR) (AMASYA)
  8. 8. VEDA TUT (ÜYE) (ANTRENÖR) (ORDU)
  9. 9. ERKAN ÖZAKDAĞ (ÜYE) (ANTRENÖR) (İSTANBUL)
  10. SERTAN ÖZKAN (ÜYE) (ANTRENÖR) (MANİSA)
  11. KAAN LEVENT (ÜYE) (ANTRENÖR) (MANİSA)

ORGANİZASYON KURULU

  1. ABDULHAKİM BÖLÜKBAŞ (BAŞKAN) (MALATYA)
  2. SALİH ÇUMAN (BAŞKAN YARDIMCISI) (KOCAELİ)
  3. MÜMTAZ TARI (ÜYE) (KOCAELİ)
  4. YUSUF KENAN BODUR(ÜYE) (KOCAELİ)
  5. MAHİR AKYÜREK (ÜYE) (KOCAELİ)
  6. MURAT DÖNEN (ÜYE) (KOCAELİ)
  7. 7. MAHMUT FATİH SAVAŞ (ÜYE) (HAKEM) (KOCAELİ)
  8. 8. ŞABAN ÖZZAİM (ÜYE) (ANTRENÖR) (SAKARYA)
  9. 9. MUSA YAPAL (ÜYE) (ANTRENÖR) (AMASYA)
  10. 10. HAKAN ERDEM (ÜYE) (ANTRENÖR) (DENİZLİ)

SAĞLIK KURULU

  1. 1. RECEP KARASU (BAŞKAN ) (ORTOPEDİ) (ANTRENÖR) (BURSA)
  2. 2. ALPER GÜLTEKİN (BAŞKAN YARDIMCISI) (ORTOPEDİ) (KOCAELİ)
  3. DENİZHAN DEĞİRMENCİOĞLU (ÜYE) (CİLDİYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)
  4. TOLGA DÜNDAR (ÜYE) (BEYİN CERRAHİ) (İSTANBUL)
  5. HAKAN ERDEM (ÜYE) (ORTOPEDİ) (KOCAELİ)
  6. ORHAN FINDIK (ÜYE) (DOÇ. DR.) (KALP DAMAR CERRAHI) (KOCAELİ)

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME KURULU

  1. CEM LEVENT ŞİŞMAN (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)
  2. SEDAT KÜLÜK (ÜYE) (BAŞKAN YARDIMCISI) (KOCAELİ)
  3. TAMER SÖKMEN (YARD. DOÇ. DR.) (ANKARA)
  4. EROL KIRDAR (ÜYE) (PROF. DR.) (BURSA)
  5. GÖKHAN GÜNDÜZ (ÜYE) (DOÇ. DR.) (BARTIN)
  6. ORHAN BAŞ (ÜYE) (PROF. DR.) (ORDU)
  7. ALİ ASLAN (ÜYE) (YARD. DOÇ. DR.) (ORDU)
  8. HAYDAR KANPARA (ÜYE) (KOCAELİ)
  9. YUSUF KENAN BODUR (ÜYE) (KOCAELİ)
  10. BEYZA NUR KARABİBER (ÜYE) (MANİSA)
  11. GÜLCE ÖZDENLİ (ÜYE) (MANİSA)

BASIN YAYIN KURULU

  1. HAYRULLAH DEMİRAY (BAŞKAN) (GAZETECİ) (KOCAELİ)
  2. CİHAN ATİK (BAŞKAN YARDIMCISI) (GAZETECİ) (KOCAELİ)
  3. ALAATTİN ARSOY (ÜYE) (GAZETECİ) (KOCAELİ)
  4. METİN GİRGİN (ÜYE) (GAZETECİ) (KOCAELİ)
  5. ERSİN DEMİRCAN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)
  6. NURDAN SARICAN (ÜYE) (KOCAELİ)
  7. ERSİN YILMAZ (GAZETECİ) (SAKARYA)
  8. MESUT ÇETİN (YÖNETMEN) (İSTANBUL)

TEFTİŞ KURULU

  1. 1. İSMAİL HAKKI DURMUŞ (BAŞKAN YARDIMCISI) (KOCAELİ)
  2. 2. SERVET METE (ÜYE) (KOCAELİ)
  3. 3. MEHMET ERENOĞLU (ÜYE) (KOCAELİ)
  4. 4. AHMET SEZGİN (ÜYE) (KOCAELİ)
  5. 5. ERKAN YILMAZ (ÜYE) (KOCAELİ)
  6. AHMET ŞAHİN (ÜYE) (KOCAELİ)
  7. ERTUĞRUL SARIGÜL (ÜYE) (KOCAELİ)

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER KURULU

  1. ABDULKADİR YİĞİT (BAŞKAN) (TÜRKİYE)
  2. OĞUZ YALÇIN (BAŞKAN YARDIMCISI) (TÜRKİYE)
  3. AHMET DEMİRARSLAN (BAŞKAN YARDIMCISI) (TÜRKİYE)
  4. THOMAS KEPLAR (AVUSTRALYA)
  5. VİKAS GİHARA (HİNDİSTAN)
  6. RABİH HAMZEH (LÜBNAN)
  7. KEVİN NISHANTHA (SRI LANKA)

7.MAHAMMAD ŞAHBAZ (PAKİSTAN)

8.VIKITH MANJUNATH (DUBAİ)

9.ÇAĞDAŞ ÖNER (AMERİKA)

10.ABDELHAMED CHIBEL (TUNUS)

  1. SAVAŞ ÇOĞLAN (ALMANYA)
  2. TALHA UZEL (ARJANTİN)
  3. SYED ALAA MAHDAWI (IRAK)
  4. USAM BURIY (MISIR)
  5. 8. MUHSİN ÖZKAN ÖZGENÇ (İSVİÇRE)