Bundan 5 yıl önce, güzel vatanımıza, ülkemize ve milletimize karşı siyonist dış güçlerin yerli işbirlikçileri FETO silahlı terör örgütüyle beraber kalkıştıkları darbe ile işgal girişimine karşı, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde milletimizin topyekûn olarak verdiği büyük bir kahramanlık mücadelesi ile kazanılmış süresi kısa, manası büyük olan büyük bir istiklal mücadelesinin adıdır.

15 Temmuz 2016’da darbe girişimi ile güzel vatanımıza, ülkemize ve milletimize kasteden dünya Siyonizmin yerli işbirlikçisi FETO, yalnızca silahlı bir terör örgütü, belli bir grup terörist hain değil, feto; ana teması hainlik, hıyanet ve ihanet olan bir zihniyetin adıdır. Kökleri tarihe dayanan bu zihniyetin çeşitli kolları olsa da ortak noktaları kin, nefret, ihanet, ahlaksızlık ve alçaklıktır.

FETÖ birçok paravan yıkıcı bölücü terör örgütünü bir arada tutan çatı bir örgüttür.

Günümüzde, sosyal medyayı yalan rüzgârına çeviren her söyledikleri, her yazdıkları istisnasız dipsiz yalan olan, kişiliksiz, ahlaksız elbiseli maymunlar çetesi de bu FETO terör örgütünün bir koludur.

Unutmamamız gereken hain FETÖ çetesini, zihniyetini, ölmüş, yok edilmiş işi bitmiş kabul edemeyiz.

15 Temmuz akşamı ve gecesi, sonrasında Milli İrade nöbetlerindeki mücadele ruhumuzu uyanık bir şekilde daima devam ettirmeli, bu mücadelenin asla bitmediğinin ve bitmeyeceğinin idrakinde ve şuurunda olmalıyız.
Tekrardan hain darbe girişimini kınıyoruz.

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanı
Mehmet Zeki Akıncı