Haber Linki
https://www.pusulahaber.com.tr/turkiye-wushu-kung-fu-federasyonu-baskan-vekili-akyuzden-ramazan-bayrami-1378383h.htm

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkan Vekili Akyüz’den Ramazan Bayramı mesajı

ANKARA (AA) – Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkan Vekili Abdurrahman Akyüz, İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı. Federasyondan yapılan açıklamada,…

ANKARA (AA) – Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkan Vekili Abdurrahman Akyüz, İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Federasyondan yapılan açıklamada, görüşlerine yer verilen Akyüz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Ramazan Bayramına buruk girseler de sağlıklı günlerin yakın olduğunu ifade etti.

Akyüz, mesajında şunları kaydetti:

“Sevgi ve saygının daha da güçlendiği, hoşgörü ve dayanışma duygularının pekiştiği, aile ve milletimizin birleştirici özel günlerinden Ramazan Bayramı’nı karşılamanın heyecanını yaşıyoruz. Kovid-19 salgını nedeniyle bu bayramı evde geçirdiğimiz için hüzünlüyüz. Ama inşallah bugünler de geçecek, sağlıklı yine bir arada geçireceğimiz bayramlar göreceğiz. Bu vesileyle bayramın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor; sporcu ailelerimizin, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ile tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.”