TWF BİLGİ SİSTEMİ HİZMETİNİZDE !

“Sporda Dijital Dönüşüm” kapsamında Müsabaka Yönetim Sistemi’nin ardından TWF Bilgi Sistemi’ni de değerli camiamızın hizmetine sunuyoruz.

Sporcu, Kulüp, Antrenör, Hakem ve Müsabaka işlemlerinin artık online platformda yönetilebilmesini sağlayacak olan bu sistem başlangıç itibariyle sadece kulüplerimizin ve antrenörlerimizin kullanımına açılacaktır.

  • Kulüp Antrenörü, Özel Spor Salonu, Sportif Dernek, Halk Eğitim Merkezleri Antrenörü, (Aikido Özel Dojo Antrenörleri veya Yetkilileri) : sporcu kuşak, kyü, ji kemer, şal, seviye kayıtlarını, lisansı ile birlikte yapacakları sınavlarını bu sistem üzerinden kaydede bileceklerdir(Bu işlem ve sınavları federasyon tarafından En az 2. kademe, Yıllık vizesini yaptırmış kişiler tarafından gerçekleşir).
  • Müsabaka alt yapısının aktif olmasıyla müsabaka ön başvuruları da bu sistem üzerinden yapılacaktır.

Bu sebeple İlgili Kişiler aşağıdaki formları doldurup, banka dekontunu da ekleyerek En Son 18 EKİM 2019 tarihine kadar federasyonumuzun twfbilgisistemi@twf.gov.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Kulüp Kayıt Ücreti 100 TL ‘dir.

Banka Hesap Bilgilerimiz :
Garanti Bankası
Hesap Adı: Türkiye Wushu Federasyonu
Hesap No : 711-6299022
Hesap IBAN : TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22

Ek 1 : dilekçe

Ek 2 : kulüp-bilgisi

Not:
NOT:
 Kulüp Antrenörü, Özel Spor Salonu, Sportif Dernek, Halk Eğitim Merkezleri Antrenörü, (Aikido Özel Dojo Antrenörleri veya Yetkilileri) bu sisteme kayıt yaptırmaları zorunludur.
TWF Bilgi Sistemine kayıt yaptırmayanların 2020 Ocak Ayından itibaren hiçbir resmi faaliyete (Turnuva, Şampiyona, Hakemlik, Antrenörlük, Sınav, Seminer v.s.) katılamayacaktır.

Ek_1 DİLEKÇE İndirmek İçin Tıklayınız

Ek_2 KULLANICI-FORMU İndirmek İçin Tıklayınız